Jump to content

No Ingilizce:)


arzuuuuum
 Share

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar ingilizcem olmadığı için derslerden faydalanamıyorum bi arkadaş tavsiye etmiş bende merak ettim geldim ama ingilizcenin acizliğine uğradım bu derslerden türkçe faydalanabilimem için ne önerirsinizsitede türkçe ingilizce seçeneği varmıydı bilmiyorum varsa bilgilendirebilirmisiniz.ing.şart ama bilmeyincede yapıcak bişey kalmıyor böyle garip konulara başvuruyorum.

Link to comment
Share on other sites

Unfortunately, we don't understand Turkish.They don't have a Turkish language option for the site because there are probably no Turkish translators that are willing to translate all the pages.http://translate.google.com/Google translate:

Ne yazık ki, Türkçe anlamıyoruz.Çünkü muhtemelen tüm sayfaları çevirmek isteyen hiçbir Türkçe çevirmenler vardır Bunlar, site için bir Türkçe dil seçeneği yok.
Edited by Ingolme
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

I can help you for the translation of Turkish posts (TR to EN). Also i can translate English replies to Turkish (EN to TR). Türkçe iletilerin İngilizce'ye çevirisi ve bu iletilere gelen yanıtların Türkçe'ye çevirisi konusunda yardımcı olabilirim. Note: Translation tools results are nonsensical. Moderators may inform me by an e-mail and/or a PM including topic URL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...